new business specialist

W digitalu czujesz się jak ryba w wodzie. UX, UI, html, no-code i low-code, PWA - nie tylko rozumiesz te pojęcia, ale interesuje Cię to, co za nimi stoi. Jeśli do tego chcesz też pracować na styku technologii i rozwiązywania problemów marketingowych, czytaj dalej...

Do zespołu sprzedaży w agencji reklamowej Hand Made szukamy osoby na stanowisko:
new business specialist o specjalizacji usługi digitalowe.

Obowiązki

Będziesz pracować w dziale business development (rozwój agencji) bezpośrednio z działem digital - wewnętrznym zespołem odpowiedzialnym za projekty digitalowe, w tym strony internetowe, aplikacje czy usługi digitalowe. Twoimi podstawowymi obowiązkami będą:

- praca z bazą kontaktów i jej poszerzanie (ze wsparciem osoby odpowiedzialnej za bazę),
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z potencjalnymi klientami agencji, w tym przedstawianie oferty agencji (głównie w kontekście oferty digital),
- reprezentowanie agencji i zespołu digital we wstępnej fazie projektu (w tym wspieranie w wycenach, tworzenie ofert),
- budowanie podstaw do długotrwałej, partnerskiej relacji na etapie pozyskiwania nowych klientów,
- tworzenie i współtworzenie materiałów sprzedażowych, w tym prezentacji czy video case study (we współpracy z projektantami i animatorami).

W skrócie: będziesz zajmować się procesem pozyskania odpowiednich partnerów biznesowych dla agencji.

Oczekiwania

- Chętnie zaprosimy do nas osobę, która swobodnie porusza się w technologiach webowych i digital designie. Nie musisz być ekspertem od wdrożeń czy zajmować się projektowaniem / programowaniem, ale powinien być to dla Ciebie temat interesujący, który ułatwi Ci budowanie partnerskich relacji.

- Ważna dla nas jest swoboda w nawiązywaniu kontaktu połączona z wyczuciem i nienachalnością. Będziesz reprezentować nagradzaną agencję, która stawia na długotrwałe, partnerskie relacje i szanuje swoją pracę.

- Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług agencji, software house czy pokrewnych. Nie szukamy osoby na stanowisko juniorskie.

- Jeśli posiadasz też doświadczenie we współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami (np. webdev) na etapie przygotowywania oferty - ułatwi to wdrożenie na stanowisko, ale nie jest konieczne.

Oferujemy

Działy business development i digital w agencji Hand Made to zespoły, w których jest od kogo się uczyć i uzyskać wsparcie. Twoim bezpośrednim przełożonym będzie osoba odpowiedzialna za szukanie partnerów biznesowych dla agencji, jednocześnie bliskimi współpracownikami i osobami wspierającymi będą projektanci i account managerka z zespołu digi.

Zapewniamy wygodną pracę w biurze (z możliwością dni zdalnych) - w dobrze wyposażonej przestrzeni w pięknej kamienicy w centrum, dostosowanej do naszych potrzeb w trakcie pracy i w przerwie (w tym ekspres i kawa specialty na każdym z trzech pięter). Pracujemy głównie na sprzęcie Apple.

Do tego prywatne ubezpieczenie medyczne oraz jasne zasady wynagrodzenia i podwyżek.

Podsumowanie

Jeśli rozumiesz, że mądra sprzedaż to długotrwałe relacje, potrafisz swobodnie rozmawiać o technologiach webowych i projektowaniu, a przy tym szukasz zgranego, ambitnego zespołu - zapraszamy!

Luty przeznaczymy na zebranie i zapoznanie ze zgłoszeniami, a na przełomie lutego i marca zaprosimy na spotkanie wybrane osoby. Na każde zgłoszenie wyślemy potwierdzenie otrzymania wiadomości, a do osób ze spotkań poszerzoną informację zwrotną.

Do zobaczenia!

announcement.apply